Často kladené otázky

Frequently asked questions (FAQs)


Mám si předem nainstalovat nějakou aplikaci?

Doporučujeme si stáhnout do svého mobilního telefonu / tabletu libovolnou čtečku QR kódů.


Mohu na konferenci dorazit bez registrace?

Ano. Je nutné se nahlásit na informačním stánku. Pokud nejste registrováni, není možné se zúčastnit rautu a síťovací snídaně.


Mohu se účastnit pouze části konference a dorazit třeba až v pátek odpoledne?

Ano, je možné se účastnit jen vybraných programů. Doporučujeme si místo rezervovat na webových stránkách zde. Pokud dorazíte na konferenci později, registrace proběhne na označeném informačním stánku.


Co když dorazím později, bude možné se registrovat? 

Ano, registrace bude možná na označeném informačním stánku u vchodu do školy. Od neděle 6.5. je uzavřena registrace online, pokud se chystáte dorazit, pošlete prosím mail na  ucit-jinak@jsi.cz , abychom o vás věděli. Nicméně nebudete už mít možnost objednat si jídlo, účastnit se aktivit, které jsou přesně na počet atd.


Jak mohu změnit svůj výběr programu na konferenci?

Do neděle 6.5. 20:00 je možné změnu provést v rámci registrace přihlášením na Vámi vytvořený účet. Po tomto datu je změna možná pouze na informačním stánku u vchodu do školy. Změna bude umožněna v případě nenaplněné kapacity vybraného programu.


Kdy se mohu ubytovat ve skautské klubovně?

Skautská klubovna bude otevřena pro ubytování od 22:00 do 23:00. Odchod z klubovny je možný ráno mezi 7:30 a 8:30. V případě, že se potřebujete ubytovat nebo klubovnu opustit v jiný čas, kontaktujte prosím infostánek u vstupu do školy. Poplatek 50Kč za ubytování budete hradit při registraci.

Klubovna se nachází na níže adrese uvedené vpravo.


Kdy se mohu ubytovat na koleji?

Na koleji je možné se ubytovat v pátek po 12:00. Na recepci koleje nahlaste své jméno a zaplaťte 420Kč/os/noc. Kolej je nutné opustit v sobotu do 10:00.


Co když mám zarezervovaný oběd, ale nakonec jej nevyužiji? 

Na zlevněný oběd obdržíte poukázku. Pokud ji nebudete chtít využít, můžete ji někomu věnovat nebo ji nevyužít.


Lze na místě konání parkovat?

V okolí Ortenova náměstí není možné parkovat zdarma, v okolí se nachází pouze placené parkovací zóny. Lektoři mohou v případě potřeby zaparkování kontaktovat Káču Parvonič.